VK Janika Tallinn rühmad osalesid Hispaanias toimunud võistlustel

Hispaanias, Cartagenas, toimusid 17.-19. Mail kolm erinevat rühmvõimlemise võistlust. Meie klubi oli esindatud läbi aegade suurima delegatsiooniga, mis tähendas seitsme rühma ülesastumist kõigi toimunud võistluste raames. Neli rühma võistlesid Cartagena Children Trophy’l, kaks IFAGG Trophy’l ning Senior Team maailmameistrivõistlustel.Melissa ja Miressa võistlesid CCT 10-12 vanuseklassis ning sooritasid säravad katsed ja saavutasid vastavalt 18. Ning 15. Koha.
Caresse võistles CCT 12-14 vanuseklassis ning tegi ühe suure eksimusega, ent muidu tugeva katse ning jäi finaalist välja vaid 0,05 punktiga.
Liselle II võistles CCT 12-14 vanuseklassi lühikavade arvestuses ning tegi kaks tublit katset saavutades kuuenda koha.
Liselle võistles IFAGG Trophy juuniorite lühikava arvestuses ning sooritas kaks tugevat katset olles esimese katsega viiendad ja teise katse arvestuses tublid neljandad. Kokkuvõttes lõpetas Liselle võistluse pingereas viiendana.
Mireya võistles IFAGG Trophy seeniorite lühikava arvestuses ning saavutas kahe katse kokkuvõttes 5.-6. Kohta jagavate Itaalia rühmade järel 0,05 punktise erinevusega 7. Koha.
Senior Team võistles MM’i meistriklassis ning sooritas väga tubli ja kindla katse tagades 39 võistelnud rühma seas omale 28. Koha.

Kogu võistlusmelu vahele jõudsime ka Cartagena võlusid nautida ning panna hooajale ühe ilusa punkti. Suur tänu ja kummardus kõikidele treeneritele, vanematele ja toetajatel, ilma teieta ei oleks see kõik võimalik.

Kui sulle meeldis siis jaga!