Tule vahvasse VK Janika linnalaagrisse!

16.-18. juunil toimub VK Janika linnalaager, kuhu ootame osalema kõiki (4)5-7 aastaseid tüdrukuid! 3 laagripäeva jooksul teeme kõike, mis ühele väiksele iluvõimlejale meeldiks – õpime tundma võimlemisvahendeid, võimleme, mängime sportlikke mänge, meisterdame jpm.

Loe edasi

Koduõppest VK Janika Tartu klubis

Head vanemad

Seoses vabariigis valitseva eriolukorraga oleme suundunud koduõppele – võimlejate mitmekülgsele arengule suunatud tegevused jätkuvad distantsilt ning meie treenerid pingutavad igati, et pakkuda kehalist võimekust säilitavaid kui ka teadmisi/oskusi arendavaid õppe- ja treeningtegevusi.

Vanusegruppe ja seniseid treeningu eesmärke arvestades on iga rühma ülesanded veidi erinevad ning valitud vastava grupi treeneri parima äranägemise järgi. Kindel on, et tegevuseta lapsed ei jää ning toimuma saab paljugi uut ja põnevat!

Tegevused leiavad aset treeningpäevadel ning täpsema info saadab rühma treener lapsevanemate e-mailile või sotsiaalmeedia suhtlusgruppides. Kui mingil põhjusel pole info teieni jõudnud, siis palun võtke oma treeneriga ühendust.

Informeerime ka sellest, et märtsi kuutasude arved tulevad tavapärased. Samalaadselt formaalharidusega, saab ka huviharidus ja noortesport toimida distantsõppe kaudu.

Kuniks spordisaali ei pääse hoiame end vormis, sest olukorra paranedes jätkame tavapärases rütmis.

Küsimuste korral palume kirjutada tartu@vkjanika.ee.

Seniks, hoidke end ja püsige terved!

Tähtis teadaanne!

Head lapsevanemad

TÄHTIS TEADAANNE! Seoses vabariigis kehtestatud eriolukorraga, ei toimu treeninguid alates 14. märtsist. Kõik treeninggrupid liiguvad distantsõppele. Täpsem info grupi treenerilt.

Hetke seisuga on eriolukord kehtestatud kuni 1. maini, kuid jälgime olukorda jooksvalt ning informeerime toimuvatest muudatustest esimesel võimalusel.

Loodame teie mõistvale suhtumisele.

VK Janika ja VK Janika Tallinn juhtkond 

Liitu klubi uudiskirjaga!

Hea klubi liige!

Plirts-plärts, käes on märts!

Igal kuul saadame välja klubi uudiskirja, mis kajastab möödunud kuu tegevusi ning annab ülevaate ees ootavatest sündmustest ja muudest võimlejatele olulistest teemadest. Kui soovid uudiskirja ka enda postkasti, siis liitu klubi uudiskirjaga. Liitumiseks liigu https://vkjanika.ee/uudised/ ja liigu paremas küljes oleva valikuni “Liitun Võimlemisklubi Janika Tartu uudiskirjaga” või “Liitun Võimlemisklubi Janika Tallinn uudiskirjaga”. Meie Võru liikmetel palume liituda Tartu uudiskirjaga.

NB! Kui oled klubiliikme kontaktisik, kuid uudiskiri Sinuni ei jõua, siis palume kontrollida rämpsposti.

Head lugemist!