VK JANIKA GPS KUNSTI VÕISTLUS

Kevadvaheaeg on alanud ja see tähendab vaid üht – päikselised ilmad lausa kutsuvad õue liikuma ja miks mitte liikuda ja salvestada oma teekond nii, et see moodustab kedagi või midagi võimlemismaailmas äratuntavat!

Armas võimlemispere!

Ootame võimlejaid ja kõiki teisi huvilisi osalema VK Janika GPS KUNSTI VÕISTLUSEL!

GPS kunst sarnaneb tavalise joonistamisega, kus pliiatsi ja käe asemel on vahenditeks GPS (telefon) ja jalad (või muu liikumisvahend). Veidi lihtsustatult – pea kõike, mida saab ühe pidevjoonega paberile joonistada, saab ka GPSi abil kaardile kanda. 

Võistluse teemaks on “VÕIMLEMINE” kõige laiemas mõistes – joonista oma liikumisega võimleja mõnes võimleja poosis, võimlemisvahend või mida iganes muud, mis just Sinul võimlemisega seondub.

Võistlusel osalemiseks planeeri oma teekond kaardil, liigu teekond õues ja jaga oma salvestatud kunsti. Liikuda võid üksi või koos perega, sõbraga jne…

Pilt võib koosneda üksnes piirjoontest või olla ka seest värvitud, tee just nii nagu Sinule meeldib! Valminud pilt esita vaheaja lõpuks, so 25. aprilliks oma treenerile või saada tartu@vkjanika.eeKõigist esitatud töödest valmib VK Janika GPS kunsti näitus!

Lisainfo GPS kunsti kohta on leitav siit – gpskunst.ee

Aktiivset liikumist ja nutikat joonistamist! 😉

 

Kui sulle meeldis siis jaga!